Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serije
Da li ce ostati raspored prikazivanja kao u Vasem nedeljnom rasporedu za 2017 -u god sledece serije:
Insajder,Dzet Set i Bodrumska prica? Posto po nekoliko puta pregledam stranicu Movtexa i samo sam uspela Dzet Set da odgledam po rasporedu,dok ostale serije nisam.Pozdrav i hvala. Blush Heart
Odgovori
(01-09-2017, 11:30 AM)ljubica Napisao: Da li ce ostati raspored prikazivanja kao u Vasem nedeljnom rasporedu za 2017 -u god sledece serije:
Insajder,Dzet Set i Bodrumska prica? Posto po nekoliko puta pregledam stranicu Movtexa i samo sam uspela Dzet Set da odgledam po rasporedu,dok ostale serije nisam.Pozdrav i hvala. Blush

Ici ce sve po novom rasporedu, a promene su bile uzrokovane Novogodisnjim praznicima.
Srdacan pozdrav i hvala sto nas pratite.  Smile Heart
Odgovori
a kada ide paramparca?
Odgovori
(01-10-2017, 09:04 AM)ivaivatg Napisao: a kada ide paramparca?

U nedelju 15.01.'17.  Smile
Odgovori
Poštovani, da li će večeras biti objavljena nova epizoda Crne Ljubavi ili i ona nije emitovana u Turskoj zbog praznika i tragičnih događaja? Unapred se zahvaljujem na odgovoru.
Odgovori
Poštovani, danas sam se registrovao ovde. Inače, na vašem sajtu pratim seriju "Taj život je moj" i zaista mi se dopada vaš sajt. Imam jedno pitanje, da li prevodite i objavljujete samo turske serije ili i meksičke? Smile
Odgovori
Male tajne,nedostaju dva dela,hoce ih biti?
Odgovori
(01-19-2017, 04:26 PM)LazarP Napisao: Poštovani, danas sam se registrovao ovde. Inače, na vašem sajtu pratim seriju "Taj život je moj" i zaista mi se dopada vaš sajt. Imam jedno pitanje, da li prevodite i objavljujete samo turske serije ili i meksičke? Smile

Pored turskih serija, prevodimo i spanske generalno. Mozete pogledati na nasim stranicama, izbor je velik.  Smile
Odgovori
(01-19-2017, 08:40 PM)Betty Napisao: Male tajne,nedostaju dva dela,hoce ih biti?

Na stranici je i treci deo. :-) Greskom je bio postavljen u pogresnoj kategoriji.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)